Jest świat kolorowych sznurków, a w samym środku tego świata jestem Ja. Szyję, projektuję, dziergam, wymyślam, kolekcjonuję, tworzę...
Blog > Komentarze do wpisu

Viola vertigini

Nie liczę ile razy ją prułam, nie liczę ile  godzin nad nią spędziłam, nie liczę ile razy przeklinałam ten wyśniony projekt. 

To już jest nieważne :). Bo zawzięłam się. Powiedziałam sobie, że skończę ją dla Kacperka i dla dobrego serduszka, które będzie z Nami zumbowało w niedzielę...

No i jest :)

Teraz trzymam ją w dłoniach i zastanawiam się czy spodoba się nowej właścicielce/właścicielowi :). Ponieważ jest to bransoletka jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna :).

Szyłam ją wszędzie - w domu, w busie, w tramwaju, a nawet na Izbie Przyjęc w szpitalu ;). 

Stworzona została z Pegi w odcieniu cremu i jagody, srebrnego, cyrkoniowego elementu, kremowych i fioletowych perełek, oraz drobnych koralików w odcieniu srebra i fioletu. Od spodu podszyta cremowym filcem, ale w bardzo niewielkim stopniu. 

viola

 

Zbliżenie:

 

viola1

 

Oraz prezentacja na mojej szanownej ręce ;) :

 

viola2

 

viola3

 

Rozpiera mnie duma :)

Miałam wrzucic ją dopiero po Maratonie, ale nie mogłam się powstrzymac :). Jednak reszta upominków pojawi się po niedzieli, gdy moje sutaszki trafią już w dobre ręce :)

A korzystając z okazji serdecznie zapraszam Was na I Charytatywny Maraton Zumby. Odbędzie się on w najbliższą niedzielę ( 21 lipca br). o godz. 16.00 w Hali Sportowej MOSiR w Sochaczewie, ul. Kusocińskiego 2 :) Czeka wspaniała zabawa, cudowni instruktorzy i mnóstwo niespodzianek :) Zbieramy pieniążki dla Kacperka Janiaka chorego na neuroblastomę 4-go stopnia. Pomóżmy małemu zwalczyc chorobę ! :) Czekamy na Was :)

środa, 17 lipca 2013, martula1990

Polecane wpisy

FlyB - Rękodzieło Polskie Rękodzieło - katalog blogów