Jest świat kolorowych sznurków, a w samym środku tego świata jestem Ja. Szyję, projektuję, dziergam, wymyślam, kolekcjonuję, tworzę...
Blog > Komentarze do wpisu

Ciężko....

Jest mi ciężko... Cały zeszły tydzień był totalnie do kitu... Może to przemęczenie? W pracy zawsze coś się dzieje, nie ma dnia żebym się nie zdenerwowała, bo jak nie nieodebrane faktury i towar to remanent. W szkole jeszcze gorzej, zbliżają się zaliczenia, mnóstwo prac do napisania i to niestety grupowych. Nie znoszę takich form. Po co mam byc z kimś w grupie skoro i tak wczoraj musiałam zrobic raport sama? Przez 5 godzin siedziałam przed komputerem żeby napisac i spiąc ze sobą wszystkie częsci, żeby całośc miała jakiś sens. I jeszcze dziś z rana musiałam gnac na uczelnię, żeby go złożyc bo oczywiście inni nie mogą.  I tak wyszłam na tą złą, która się czepia, bo inni mają pracę, rodzinę i inne zajęcia... Ja też mam: i pracę w której jestem do późna i obowiązki w domu, które muszę zrobic.

Czasami opadają mi już ręce, a z resztą nie tylko ręce... A tymi opadniętymi rękami staram się jeszcze szyc. Powoli rodzą się nowe rzeczy. Niestety Ogień z serii Żywioły nadal czeka na swoją kolej nad czym bardzo ubolewam.

Obecnie szyję fioletowe kolczyki i bransoletkę w kolorze trawy, to chyba z tęsknoty za wiosną :)

Mój Mąż tak bardzo stara się mi pomóc, w domu, w pracy a nawet w sutaszu. Uwielbiam go za to że w najmniej spodziewanym momencie podchodzi i rozmasowuje moje spięte od stresu mięśnie pleców, bo spięte mięśnie w moim przypadku powodują od razu ból kręgosłupa. A w sutaszu? Ostatnio dostałam od niego Pegę w prawie wszystkich kolorach :) Poza tym ocenia moje prace, przyznam, że jest bardzo krytyczny ;)

Ufff, nawet nie wiecie jak mi teraz ulżyło :)

niedziela, 18 stycznia 2015, martula1990

Polecane wpisy

FlyB - Rękodzieło Polskie Rękodzieło - katalog blogów