Jest świat kolorowych sznurków, a w samym środku tego świata jestem Ja. Szyję, projektuję, dziergam, wymyślam, kolekcjonuję, tworzę...
RSS
czwartek, 17 stycznia 2013

DZIĘKUJEMY !! :)

Biżuteryjki w tym roku zebrały dla WOŚP ponad 18 tys. zł. Nasz Tęczak został wylicytowany na kwotę 4 750,00 zł :). Już zbieram się na następną akcję ;)

 

A w międzyczasie natknęłam się na Tutorial autorstwa Margity :). Wzór kolczyków bardzo mi się spodobał, więc postanowiłam spróbowac swoich sił :) A oto ich efekt :

Fiolet

Chińskie sznurki sutasz w kolorach beżu, fioletu, ciemnej czerwieni i czerni w połączeniu z masą różnych koralików i perełek :):) Długośc z biglami - 9,5 cm ; szerokośc - 5 cm :) Od spodu podszyte czarnym filcem :) Zaimpregnowane :)

A teraz uciekam na Zumbę :):*

17:50, martula1990
Link Komentarze (1) »
wtorek, 01 stycznia 2013

No i mamy Nowy Rok, będzie to czas pełen wyzwań, organizacji, planów. Za półtora roku odbędzie się Nasze Wesele na które tak czekamy...

Nie mam konkretnych noworocznych postanowień, co prawda to prawda - jakieś tam są. Jak zwykle związane z Sutaszem i Zumbą ;).

Jak zapewne zauważyliście kolor mojego bloga zmienił barwę z fioletowej na zieloną. Teraz wydaje mi się przyjemniejszy dla oka :). Jest to kolor nadziei i kolor wiosny - na którą czekam już teraz :).

Black ring

Koleżanka poprosiła mnie o zrobienie pierścionka w kolorze czarnym. Muszę przyznac, że nie lubię szyc w tym kolorze, ale jakoś szybko poszło ;)

Pierścionek generalnie powstał wczoraj, na dzisiaj zostało już tylko wykończenie czarnymi koralikami i filcem :)

black ring

Czarny sutasz w połączeniu ze sporym, czarnym, akrylowym kamieniem ze złotymi wstawkami, dwie złote perełki oraz malutkie czarne koraliki. Z tyłu podszyte czarnym filcem. Obrączka srebrna, regulowana :)

Tagi: Black Ring
23:28, martula1990
Link Komentarze (1) »

Cudo - tylko to słowo opisuje naszyjnik, który powstał dzięki współpracy Biżuteryjek-Sutaszystek z całej Polski.

Jest poprostu niezwykły, jest dumą wszystkich, którzy brali udział w tym projekcie :)

Tęczak - jest już dostępny na Aukcji Allegro dla WOŚP :)  aukcje.wosp.org.pl/teczak-niesamowity-naszyjnik-szyty-w-calej-polsce-i698007

zdj. : Arek Rząd

modelka : Emilia Sierzputowska

stylizacja: Iwona Rząd

 

A oto elementy stworzone przeze mnie :) :

elementy :)

Niezwykle się cieszę, że biorę udział w czymś tak wyjątkowym i niezwykłym :). Mam nadzieję, że Tęczak zbierze spore fundusze, a zwycięzcy licytacji da poczucie wyjątkowości :)

A teraz siadam do moich sznureczków :), produkuje się kolejny pierścionek :), tym razem w kolorze czarnym :)

Tagi: Tęczak
19:15, martula1990
Link Komentarze (2) »
FlyB - Rękodzieło Polskie Rękodzieło - katalog blogów