Jest świat kolorowych sznurków, a w samym środku tego świata jestem Ja. Szyję, projektuję, dziergam, wymyślam, kolekcjonuję, tworzę...
RSS
wtorek, 26 lutego 2013

Przez ostatni tydzień miałam awarię interentu co doprowadzało mnie wręcz do szału... Może nie sam jego brak, ale fakt, że panowie "fachowcy" przyjechali, pogrzebali i popsuli jeszcze bardziej... Ale to już chyba standard ;)

Poczyniłam kilka nowych sutaszów, jednak muszę poczekac na dobre światło aby je obfocic :). 

19:07, martula1990
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 07 lutego 2013

Poczyniłam swoją pierwszą przydasiową wymiankę :). I oto dzisiaj gdy po stresującym dniu wróciłam do domu czekała na mnie paczuszka :). Całe nerwy zeszły ze mnie w jednym momencie :). W środku - same cudeńka: koraliki, kaboszony, herbatka i piękne kolczyki :). Uwielbiam ten stan - siedzę i oglądam każdy koralik, kaboszon z wielkim uśmiechem na ustach :)

kolczyki wymianka

                wymianka koraliki i kaboszony

Wyobraźnia działa :) Jestem pewna, że z tych cudowności powstaną prawdziwe dzieła :)

Niestety zdjęcie mojej paczki wymiankowej przez moją własną, osobistą prędkośc zostało skasowane ;/. Jednak kolczyki "uśniechnięte stworki" możecie zobaczyc w poprzednim poście :)

Idę podziwiac dalej ;)

Tagi: wymianka
17:54, martula1990
Link Komentarze (1) »
środa, 06 lutego 2013

Jak widac pojawiło się kilka nowych bannerków :)

Zapisałam mój blog do spisu blogów - Polskie Handmade :) Wszystkie blogi o rękodziele są w jednym miejscu :) Świetna inicjatywa ;)

Kolejnym sukcesem jest dołączenie do grupy Przyjaciół strony tocokocham.pl :). Nie mogę się napatrzec na cudeńka, które oferują :) A nawet już poczyniłam pierwszy zakup: 

agat

sutasz chiński

Plaster agatu, który zakupiłam będzie centralnym punktem naszyjnika dla mojej Mamy :) Niedługo rozpocznę szycie :). W paczuszce znalazły się również próbki sutaszu chińskiego :) Kolory - obłędne :). Dostałam również kuleczki Granatu ale nie udało mi się zrobic dobrego zdjęcia... Mam nadzieję, że jutro za dnia się uda :)

 

Poczyniłam również wytwór sutaszowy :) Niebieski - znowu ;p , nie moja wina że strasznie lubię szyc w tym kolorze :D , kryształki, perełki, koraliki i "chińczyki" - czyli sutasz chiński, wspaniale mi się na nim pracuje :)

wymiankowe

Teraz jak tak na nie patrzę to wyglądają jak takie sympatyczne, uśmiechnięte stworki :) . Kolczyki poleciały już do nowej właścicielki w ramach wymianki :)

 

A teraz idę troszkę poszyc, przyda się chwila relaksu z herbatką, kocykiem i kolorowym sznurkiem:). Może stworzę jakieś walentynkowe kolczyki? Albo może bransoletkę? We wtorek mamy 2-godzinną Zumbę Walentynkową więc może wystroję się w swój wyrób ;)

19:52, martula1990
Link Komentarze (1) »
FlyB - Rękodzieło Polskie Rękodzieło - katalog blogów