Jest świat kolorowych sznurków, a w samym środku tego świata jestem Ja. Szyję, projektuję, dziergam, wymyślam, kolekcjonuję, tworzę...
RSS
poniedziałek, 24 lutego 2014

Wracam :)

Sesja napisana, na razie ze skutkiem dobrym :). W końcu mogę choc trochę odetchnąc...

Jeszcze gdybym znalazła czas na wszystkie moje plany to bym była w siódmym niebie.

No ale dośc tych romyślań ;)

Jak zapewne wiecie 16 lutego odbyło się I Twórcze Spotkanie Sutaszystek w Warszawie. Organizatorką była Ewa :)

W niedzielę niemal expresowym tempem napisałam ostatni w sesji egzamin (wyszłam z założenia, że pierwsze myśli są najlepsze :D ). I udałam się na nasze spotkanie :)

Ugościła nas Ciekawa Cafe - miejsce bardzo klimatyczne i fajne, znajdujące się na warszawskim Bemowie. Miałyśmy całe piętro do swojej dyspozycji oraz herbatę, kawę i przepyszne ciasta :) Dziękujemy :*

Samo spotkanie... Było rewelacyjne :D. Poznałam mnóstwo wspaniałych osób, których prace na co dzień mogę widziec tylko w Internecie. Były rozmowy, oglądanie sutaszowych prac które miałyśmy ze sobą, wymianki koralikowe, sutaszowe oraz rozdawajki. No i wspólne szycie kolczyków wg. wzoru Ewy. Ale nie dało się uszyc dwóch sztuk :D, poprostu. I to nie z braku -  materiałów bo Ewa postarała się o nie -  tylko pogawędek między nami :) A jak wiadomo, rozmowa i szycie nie idą w parze ;)

 

sponsorzy

 

Poniżej przedstawiam Wam niezwykle zdolnione osoby :) Znalazł się nawet jeden Pan ;)

Ale nie dopatrujcie się tutaj mojej osóbki - niestety przez egzamin nie zdążyłam na zdjęcie grupowe.

Fot. Ewa Matuszewska

uczestnicy

A takie cuda udało mi się zdobyc podczas spotkania :) :

Ha, i tutaj zaskoczenie :D poniższa pozycja w ogóle nie ma związku z sutaszem :D. 

Książka o ciastach - którą zachwyciłam się od pierwszej chwili. Ostatnio zaprzyjaźniłam się z piekarnikiem u mojego Narzeczonego. Nieśmiało usiłuję coś wyczarowac za jego pomocą i nieskromnie przyznam, że nawet mi się udaje ;)

A teraz będę mogła jeszcze lepiej sobie radzic z pieczeniem :). 

Książka jest po angielsku , ale jest to dla mnie dodatkowa motywacja aby szlifowac ten język :) Zdjęcia w środku są poprostu - przepyszne :D

książka

ksiązka 1

Obiecałam Ewie, że na następne spotkanie biorę ciasta na siebie :)

Kolejną niespodzianką dla mnie była paczuszka od Skarbów Natury , a w środku same cuda :) Agaty i Hematyty :)

paczka

nagroda

Udało mi się również upolowac kamienie naturalne, m.in biały i różowy kwarc. Tak zachwyciłam się nimi, że zastanawiam się nad naszyjnikiem nad mój czerwcowy ślub - chociaz planowałam tylko kolczyki, bransoletkę i ozdobę do włosów. 

kamienie

Dostałyśmy również różnego rodzaju bony zniżkowe do Bazaru Dekoracji, Sklep Bukowiec, Krainy Filcu, Kadoro, Royal Stone i różnych innych sponsorów :)

Otrzymałyśmy również piękny kalendarz na 2014r od Royal Stone :)

Oraz piękne i praktyczne pudełka na biżuterię do samodzielnego złożenia :)

To spotkanie było tak fantastyczne, że ciężko je opisac słowami. Trzeba tam po prostu byc :). Natchnęło Nas to do tworzenia nowych rzeczy, w głowach pojawiały się nowe pomysły :)

Dziękuję Wam za to :*:*

 

*******

Wkrótce znów się pojawię :) Kończę właśnie kolczyki, które zaczęłam szyc na spotkaniu :).

środa, 12 lutego 2014

Sesja egzaminacyjna w pełni. Połączenie nauki i powrotów z pracy o godz. 21 tworzy wybuchową mieszankę. Przemęczenie już mnie dogoniło, jednak na szczęście zostały mi tylko dwa egzaminy.

Sutasz patrzy się na mnie błagalnie, kryształy Swarovskiego kuszą i błyszczą nawet przy sztucznym świetle. A ja nie mam czasu, żeby nawet wziąc je do rąk...

ALE.... ;)

Nie oznacza to że nie mogę nabywac nowych przydasi ;) (niedlugo będę podtrzebowała drugiego pudła).

W Otwartym Sezamie udało mi się nabyc dwa wyjątkowe zestawy: jeden beżowy i drugi zielony.

Beżowy

bezowy

bezowy1

Zielony:

zielony

zielony1

Niech mi się tylko skończą egzaminy, niech tylko dorwę sznurki w swoje ręce :) To będę tutaj codziennie z czymś innym :)

A i sprawa priorytetowa :) 16 lutego czyli już w tę niedzielę odbędzie się I Twórcze Spotkanie Sutaszystek w Warszawie :) Ja również się tam pojawię - prosto z egzaminu :). Oczekujcie na relację ;)

 

Wracam do nauki ;)

Spokojnej nocki :*:)

FlyB - Rękodzieło Polskie Rękodzieło - katalog blogów