Jest świat kolorowych sznurków, a w samym środku tego świata jestem Ja. Szyję, projektuję, dziergam, wymyślam, kolekcjonuję, tworzę...
RSS
wtorek, 04 grudnia 2012

Jak powiedziałam, tak zrobiłam :)

Miały byc kolczyki, ale powstało jak zwykle coś innego - Pierścionek :). Przyznam, że to mój drugi zrobiony pierścionek, zazwyczaj robię kolczyki albo wisiorki.

Moim zdaniem wyszło całkiem przyzwoicie :) A z resztą oceńcie sami :)

niebieski

niebieski1

Niebieski, "zamrożony" kaboszon w otoczeniu błękitnego sutaszu i niebieskich koralików :). Obrączka srebrna :)

Mam nadzieję, że sprawię tym komuś trochę radości :)

Biorę udział we wręcz fantastycznej sprawie z której jestem strasznie dumna :). Razem z koleżankami sutaszystkami tworzymy naszyjnik, który będzie licytowany w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy :). Sądząc po ilości zgłoszonych osób oraz ilości stworzonych elementów stwierdzam, iż naszyjnik będzie sporych rozmiarów ;). Na razie nie wrzucam zdjęc moich elementów, postanowiłam to zrobic gdy naszyjnik już będzie gotowy :). Zdradzę jedynie, że robiłam elementy w kolorze różowym oraz żółtym :).

A teraz... biorę się za tworzenie biżuterii na Robótkę 2012 :) Mam już upatrzone osoby, które dostaną moje rękodzieło, chociaż był to wybór strasznie trudny... Mam nadzieję, że Robótka będzie miała kolejne edycje i może wtedy uda mi się wybrac większą grupę osób.

Tak więc siadam do moich sznureczków i zaczynam dzierganie :)

FlyB - Rękodzieło Polskie Rękodzieło - katalog blogów