Jest świat kolorowych sznurków, a w samym środku tego świata jestem Ja. Szyję, projektuję, dziergam, wymyślam, kolekcjonuję, tworzę...
RSS
sobota, 30 marca 2013

Kochani Moi :)

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Wam wszystkim dużo radości, uśmiechu, wypoczynku i wiosny w sercach :) Bo pogodzie chyba pomyliły się obchodzone Święta :)

święta

Korzystając z krótkiej przerwy świątecznej od nowa uporządkowałam i zorganizowałam swój sutaszowy kącik. Nie jest on wielkich gabarytów, mały i ciasny ale własny :) Może uda mi się go zaprezentowac w najbliższych dniach :)

Idę kończyc świąteczne porządki i może poczynię dzisiaj jakiś wytwór sutaszowy :) 

19:40, martula1990
Link Dodaj komentarz »
piątek, 15 marca 2013

Miniony weekend był iście rewelacyjny :). W Laskowcu, na zaproszenie Marty Zaremby, spotkało się 9 dziewczyn-sutaszystek aby wspólnie zszyc kilkadziesiąt elementów, które przez kilka tygodni spływały z całej Polski :) Kilkanaście godzin pracy zaowocowało cudownymi naszyjnikami, z których jesteśmy bardzo dumne:). Mamy nadzieję, że uda nam się pomóc Mary :)

Miałyśmy okazję poznac się i podzielic swoimi sutaszowymi doświadczeniami :). Wspaniale było poznac osoby, których prace podziwiam z zapartym tchem :)

Poniżej mała fotorelacja:

fotorelacja1fotorelacja2fotorelacja3

 

Więcej zdjęc oraz opis akcji tutaj.

Dziękuję Wam Dziewczyny za to spotkanie i za wspaniale spędzony czas :) :*

Wracając w niedzielę do domu myślałam, że przez dłuższy czas nie usiądę do sznurków (prawdę mówiąc w sobotę miałam ich już dosyc - ale to przemęczenie ;) ). Oczywiście od razu w poniedziałek wydziergałam kolczyki ;p. Ech... zero samozaparcia ;p

Kolczyki są leciutkie i bardzo letnie :) Sznurki w kolorze intensywnej czerwieni i żółci oplatają kuleczkę w kwiaty i łączą się z żółtymi i czerwonymi koralikami :).

kolczyki sutasz

Zauważyłam, że robię tylko małe kolczyki :) Muszę popracowac nad większymi formami :)

wtorek, 05 marca 2013

W tych kolorkach były moje ostatnie prace :).

Kolczyki - długie, biało-zielone i moje :). Uwielbiam je wręcz, noszę je ostatnio bardzo często ponieważ pasują do wszystkiego :) i do tego są leciutkie - w ogóle nie czuc że ma się coś w uszach :) Kilka razy nawet sprawdzałam czy na pewno są na swoim miejscu ;)

Stworzone z "chińczyków" , które ostatnio zawojowały moje sutaszowe stanowisko pracy :). Muszę powiedziec, że układają się świetnie :). Do tego białe kryształki z ostatniego zamówienia z facebookowego bazarku, delikatne kryształowe oponki w kolorze jasnej zieleni i zielone malutkie koraliki :) Bigle są srebrne. Praca od spodu jest podszyta zielonym filcem:). Całośc jest zaimpregnowana :)

zielone i białe

 

I moja druga praca, tym razem wisior dla mamy :). W centrum pracy znajduje się agat, który zamówiłam jakiś czas temu w To Co Kocham. Jest on opleciony oczywiście "chińczykami" w różnych odcieniach fioletu. Dodałam również czarne, drobne koraliki i fioletowy kwiatuszek :)

Wisior od spodu jest podszyty fioletowym filcem. Zaimpregnowany :)

fiolet

 

No a teraz sprawy weselne :) Znalazłam fajny zespół. W sumie co ja gadam, zespół jest rewelacyjny ! :). Teraz jeszcze musimy podjąc decyzję co do podpisu umowy :) To jest już tak niedługo :)

A za to w sobotę...spotka się kilka Sutaszystek :) W tym ja :) Nie mogę doczekac się spotkania z osobami, których prace podziwiam ze wstrzymanym oddechem :)

Uciekam robic kolejne kolczyki - tym razem energetyczne ;)

20:08, martula1990
Link Dodaj komentarz »
FlyB - Rękodzieło Polskie Rękodzieło - katalog blogów