Jest świat kolorowych sznurków, a w samym środku tego świata jestem Ja. Szyję, projektuję, dziergam, wymyślam, kolekcjonuję, tworzę...
RSS
środa, 24 kwietnia 2013

Kolczyki powstały na zamówienie, miały wyglądac nieco inaczej. Zamiast podłużnych kamieni użyłam owalnych. Sądzę, iż to dobry wybór ponieważ kolczyki nie są takie ciężkie i masywne.

Uszyłam je w Kobyłce, w moim przyszłym domku :). Wreszcie mogłam użyc Pegi :) Stęskniłam się za tymi sznureczkami :).

Oto co powstało:

sogno crema

sogno crema 2

Tasiemki sutaszu w kolorze ecri oraz crem, perełki, drobne koraliki oraz taśma cyrkoniowa  pierwszy raz w użyciu :)

A teraz mam ochotę zrobic coś energetycznego i wiosennego :)

18:23, martula1990
Link Dodaj komentarz »
piątek, 19 kwietnia 2013

Confusione Colorata - czyli kolorowe zamieszanie :) Czemu zamieszanie? Otóż dwa elementy główne z których zrobiona jest bransoletka miały byc w tym samym ustawieniu kolorystycznym. Jeden element uszyłam, zaczęłam szyc drugi. Nie wiem jak ja to zrobiłam że ustawienie kolorów było odwrotne ;p. Zorientowałam się dopiero w autobusie wracając do domu od Narzeczonego, gdy chciałam przymierzyc oba elementy. Nie chciałam tego pruc, szkoda sznurka. 

I powiem, że to chyba była moja najlepsza decyzja :) Stwierdzam, że bransoletka zrobiona poprawnie byłaby troszkę nudna :) A teraz oceńcie sami :)

Confusione Colorata 1

Confusione Colorata 2

Confusione Colorata 3

 

Sznurki sutasz w odcieniu kremowym oraz bordowym ze szklanymi łezkami i drobnymi jasnopomarańczowymi koralikami. Po raz pierwszy użyłam ozdobnego sznureczka skręcanego :)

Dotarła do mnie paczuszka od Bazaru Dekoracji :), Sznurki PEGA w 45 kolorach i taśmy cyrkoniowe :)

Mogę zabrac się za pierwsze kolczyki komunijne :) Wykorzystam białe, podłużne kamienie z mojej pierwszej wymianki, sznurki sutasz w odcieniu kremowym i ecri oraz srebrą taśmę cyrkoniową :)

08:44, martula1990
Link Dodaj komentarz »
sobota, 13 kwietnia 2013

 Nareszcie ! :) Przyszła prawdziwa wiosna- jest bardzo przyjemnie, cieplutko, słoneczko ładnie świeci :) Ach, jak ja za tym tęskniłam :)

Dzisiaj w końcu udało mi się zrobic dobre zdjęcie wisiorka, który skończyłam szyc w moje urodziny :) Zrobiłam sobie piękny prezent :)

 

     colori della terra

 

colori della terra 1

colori della terra 2

Miały byc kolczyki, ale zabrakło mi nieco sznurka. Może uda się zrobic cały komplet gdy przyjdzie dostawa :)

Wisiorek powstał z chińczyków. Dobrze mi się nimi szyje, ale chyba jednak powrócę do poczciwej Pegi :)

Co dalej? Czekam na paczuszkę od Bazaru Dekoracji :) Za prezenty urodzinowe postanowiłam zakupic sobie zapas sznurków (oczywiście Pega :) )  oraz taśm cyrkoniowych.

Mam do skończenia fioletowy wisior dla mamy oraz do zrobienia 2 pary kolczyków na Komunię :)  może zrobię jeszcze jakąś biżuterię na konkursy :)

Tagi: sutasz wisior
14:46, martula1990
Link Dodaj komentarz »
FlyB - Rękodzieło Polskie Rękodzieło - katalog blogów