Jest świat kolorowych sznurków, a w samym środku tego świata jestem Ja. Szyję, projektuję, dziergam, wymyślam, kolekcjonuję, tworzę...
RSS
sobota, 30 czerwca 2012

Złakniona twórczości po egzaminach na uczelni i stresie w pracy chciałam zabrać się do wysutaszowania jakiegoś cuda. Wzięłam swoje sznurki, koraliki, przydasie i ........... powstał wisiorek w kolorze pomarańczowym.

Sutasz, koraliki wszystko w pomarańczu :) (tylko łańcuszek srebrny :)) Spód podszyty żółtym filcem, ponieważ pomarańczowego chwilowo zabrakło.

Wisiorek zgłaszam na wyzwanie Kreatywnego Kufra :)

21:25, martula1990
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 18 czerwca 2012

W końcu jest :) Troszeczkę już zmęczona pracą postanowiłam wziąć tydzień urlopu. Idealnie trafiłam w moment ponieważ okres sesyjny w pełni. Jeszcze tylko dwa egzaminy i mogę zacząć wakacje :).

Niestety na nowe prezentacje cudeniek z sutaszu musicie poczekać do przyszłego tygodnia aż skończy mi się sesja...

Na obrazek dla Mojego Chrześniaka również, ponieważ nie udało mi się go wyszyć na czas :( Jestem tym faktem zasmucona i zła na siebie że nie dałam rady... Ale za to Maluszek będzie miał prezent na pół roczku :)

Obecnie siedzę w Kobyłce u mojego Narzeczonego, muszę się powoli przyzwyczajać do nowego domu. Chociaż mam na to jeszcze niespełna 2 lata :) Niezwykle mnie cieszy fakt, że on wraca z pracy, a ja czekam na niego z obiadkiem :). Nie mogę się już doczekać kiedy będzie to codzienność...

09:02, martula1990
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 12 czerwca 2012

No to dopadło i mnie... Zaczyna się mega stresujący czas. 

Uczę się logiki prawniczej na sobotni egzamin, a z tyłu w głowie męczy mnie myśl o jutrzejszej kontroli ZUS w mojej pracy... Brr, już na samą myśl mam ciarki na ciele. Stresuję się bo kontrola dotyczy mojego działu i umów którymi się zajmuje. A wiadomo jak to ZUS zawsze się do czegoś przyczepią.

I do tego ta sesyja, co prawda to nie moje pierwsze egzaminy ale i tak się stresuję. Najgorzej będzie z Logiką prawniczą i Prawem Konstytucyjnym ( chociaż to ostatnie wyjątkowo łatwo wchodzi mi do głowy ).

"Wskazówki heurystyczne pomagają nam:

a) przeprowadzic experimentum crucis

b) wpaśc na pomysł przeprowadzenia określonego wnioskowania

c) przeprowadzic poprawny podział logiczny

d) obliczyc prawdopodobieństwo apriotyczne"

O_O pomocy :D 

18:43, martula1990
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 05 czerwca 2012

A co tam :) czasami trzeba się pochwalic. Jak powszechnie wiadomo 1 czerwca obchodziliśmy Dzień Dziecka :) Z tej okazji mój ulubiony internetowy sklep obniżył cenę zestawu koralików do robienia biżuterii. Długo się zastanawiałam, oj długo. Jednak te koraliki i cuda tak się na mnie patrzyły z ekranu laptopa, że stwierdziłam że muszę je miec :)

I oto dzisiaj pan kurier zaszczycił mnie swoją obecnością i wręczył mi wyczekiwaną paczkę :)  A w środku.....same cuda :) Wszystkie kolory koralików, zawieszki, rzemyki, półfabrykaty :) 

I oczywiście co ja teraz robię ?:) Siedzę, dotykam, oglądam każdy koralik z wielkim bananem na ustach :)

Uwielbiam ten stan :) 

FlyB - Rękodzieło Polskie Rękodzieło - katalog blogów