Jest świat kolorowych sznurków, a w samym środku tego świata jestem Ja. Szyję, projektuję, dziergam, wymyślam, kolekcjonuję, tworzę...
RSS
piątek, 27 czerwca 2014

Kochani stało się :) 14 czerwca zmieniłam status z Narzeczonej na Żonę :). To był naprawdę wyjątkowy, cudowny dzień :) Wszystko było tak jak sobie wymarzyłam: piękny ślub, cudowne wesele i wspaniali goście :). Miałam na sobie biżuterię sutaszową, tak jak planowałam od początku, której autorką była Ewa Matuszewska :)

Przeprowadziłam się też do Kobyłki, teraz tutaj jest mój dom :). Chociaż przyznam, że tęsknię za moim Sochaczewem :)

Jeszcze przed ślubem kolega poprosił mnie o zrobienie kolczyków, oczywiście podobnych do Granato notte :D. Stwierdziłam, że ten wzór zrobił się niezwykle popularny :D.

Kolor miał być niebieski, więc wybrałam granatowe kryształy Swarovskiego Rivioli, granatowe i kryształowe koraliki Toho oraz jasno-niebieski sznurek sutasz :)

blue

Tym razem do wykończenia użyłam nie filcu, ale granatowych koralików Toho :). Do tego posrebrzane bigle :). Całość jest zaimpregnowana i oddana do kolegowych rąk własnych :)

 

A ja wracam do nauki, sesja już tuż tuż :)

20:56, martula1990
Link Dodaj komentarz »
środa, 11 czerwca 2014

Do Ślubu pozostały tylko 3 dni :) Nie mogę uwierzyc, że to już :) Za każdym razem jak patrzę na moją suknię ślubną nie mogę wyjśc z podziwu że czas tak pędzi i już w tę sobotę ją założę :) 

W czasie przedślubnych zawirowań i załatwiania spraw wpadło mi jeszcze zamówienie na kolczyki. Miały byc podobne do Granato notte . Niestety nie posiadam już kryształów Swarovskiego w takim kolorze i rozmiarze jak te występujące w Granato notte, dlatego kolorystyka została powierzona mojej kreatywności.

Najgorsze dla mnie było to, że nie znam osobiście osoby dla której kolczyki te miały byc przeznaczone, nie wiedziałam jakie kolory lubi. Przebierałam w koralikach, sznurkach i kryształkach. W końcu postawiłam na fiolet :)

fiolet

 

fiolet 1

 

fiolet 2

 

Tym razem użyłam sznurka sutasz Pega, koralików Toho i  kryształów Swarovskiego Rivioli :) Całośc jest zaimpregnowana aby dłużej cieszyła oko :)

Mam nadzieję , że osoba obdarowana będzie zadowolona z niespodzianki i będzie nosiła je z przyjemnością :).

A ja powracam do zapakowywania w kartony moich sutaszowych przydasi :) W końcu przeprowadzka już za chwilę :)

FlyB - Rękodzieło Polskie Rękodzieło - katalog blogów