Jest świat kolorowych sznurków, a w samym środku tego świata jestem Ja. Szyję, projektuję, dziergam, wymyślam, kolekcjonuję, tworzę...
RSS
niedziela, 28 czerwca 2015

Czerwiec upływa pod kolorem białym :) Ucieszyłam się, akurat byłam w trakcie robienia białego kompletu ślubnego z perełkami, więc idealnie pasował do tematu :).

Bardzo lubię pracować z białym kolorem, pomimo tego, że podczas szycia myję ręce ze 100 razy  ponieważ na białym kolorze widać wszystko.

Tym razem nie wykorzystałam kryształów Swarovskiego, chyba pierwszy raz od dawna :D.

Zamiast kryształów użyłam białych perełek, do tego biały sutasz Pega i taśma perełkowa.

Z góry przepraszam za zdjęcia, jednak robienie zdjęć białego kompletu na białym tle nie jest dobrym pomysłem ;/, ale za to będę miała nauczkę na przyszłość ;)

mono

 

mono1

 

mono3

 

Do zobaczenia wkrótce :)

piątek, 05 czerwca 2015

Jak wystartuję - to biegnę ;) Coraz więcej szyję, i coraz szybciej mi to idzie :), mój biżuteryjny stojak powoli zapełnia się sutaszowymi ozdobami :).

Podczas mojego ostatniego pobytu w rodzinnym domu Siostra poprosiła mnie o zrobienie kolczyków z kolorem różowym. Mówisz - masz, nie trzeba mi kilka razy powtarzać ;). Przysiadłam - i w niecałe półtorej godziny powstały kolczyki w kolorze różowo-szarym. Do tego projektu wskoczył sutasz Pega, kryształki Swarovskiego i koraliki Toho :)

20150605_142733

 

20150605_1428021

 

20150605_142755

Mam nadzieję, że kolczyki jej się spodobają i będzie nosiła je z przyjemnością :).

A ja w ten słoneczny dzień powracam do nauki - jutro egzamin z prawa ;)

 

15:09, martula1990
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 04 czerwca 2015

Zgodnie z zapowiedzią postanowiłam pokazać Wam kolczyki, które wykonałam w ramach wymianki zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka - w jednej z grup sutaszowych na facebook'u.

Szczerze przyznaję - uwielbiam wymianki :D. Daje ona bardzo dużo frajdy i zabawy, ale i też niepokoju, czy osobie obdarowanej spodoba się upominek :)

Tym razem postanowiłam wykorzystać sutasz Pega w kolorze zieleni, szklane kryształki oraz koraliki Toho.

wymianka 1

 

wymianka 2

 

wymianka 3

 

Już nie mogę odczekać się kolejnej wymianki :)

20:57, martula1990
Link Dodaj komentarz »

Przepraszam Was za tak długą przerwę, niestety padł mi laptop i wraz z nim zachomikowane zdjęcia. Na szczęście nabyłam nowy sprzęt i odzyskałam zdjęcia :)

Tak jak pisałam wcześniej pracowałam nad ślubnym kompletem w kolorystyce kość słoniowa - granat. Biżuteria jest już u właścicielki więc mogę pokazać Wam efekt mojej pracy :)

Komplet składa się z kolczyków (sztyftów), bransoletki oraz ozdoby do włosów. Tradycyjnie wykorzystałam sutasz Pega, kryształy Swarovskiego, o koraliki Toho :)

komplet 1

 

komplet 2

 

komplet 3

 

komplet 4

 

Dzisiaj zaprezentuję Wam jeszcze kolczyki, które wykonałam na wymiankę z okazji Dnia Dziecka :)

FlyB - Rękodzieło Polskie Rękodzieło - katalog blogów