Jest świat kolorowych sznurków, a w samym środku tego świata jestem Ja. Szyję, projektuję, dziergam, wymyślam, kolekcjonuję, tworzę...
RSS
wtorek, 28 sierpnia 2012

Pracuję, sutaszuję, chodzę na Zumbę :D. Czyli generalnie aktywne spędzanie czasu :) 

Korzystając z tego, ze bolą mnie łydki (ostatnie skakanie po scenie i sali przyplaciłam zakwasami :D) prężnie wzięłam się do pracy nad biżuterią weselną dla koleżanki. Połączenie czerni ze złotem i kryształkiem daje naprawdę niezwykły efekt :) Niedługo się pochwalę :):)  

Ostatnio zainwestowałam troszkę funduszy i kupiłam mnóstwo różnych koralików. A teraz siedzę i zastanawiam się, gdzie ja to wszystko upchnę :D. Mój sutaszowy kącik nie jest zbyt wielkich gabarytów :D. Ale koralików nigdy dosyc :)

A z prywaty to nadal poszukuję zespołu weselnego. Ja nie wiem, ja chyba jestem już taki typ, że  chcę wszystko perfekcyjnie. A co za tym idzie żaden zespół mi sie nie podoba :D. W końcu dojdzie do tego, że na własnym weselu sama będę musiała popisac się talentem wokalnym ;).

 

Milego wieczoru :):)

 

19:10, martula1990
Link Dodaj komentarz »
środa, 15 sierpnia 2012

Zawieszka zrobiona specjalnie na wyzwanie KK Zielony&Fioletowy :) Puchata kuleczka w otoczeniu soczystej zieleni i fioletu :) połączona z imitacją ciemnych winogron :)

 

  

23:35, martula1990
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 09 sierpnia 2012

No i jest: nowa fascynacja :) ZUMBA :) Pochłonęła mnie całkowicie, wręcz odliczam kiedy dostanę kolejną porcję endorfiny ;) Dla mnie to jest fenomen: wchodzę na salę po ciężkim, stresującym  dniu w pracy, a gdy tylko zobaczę Panią Instruktor to dostaję takiego powera jak nigdy :D. Na początku przyznaję - było ciężkawo, nie ogarniałam kroków. Ale teraz jest już lepiej :)

I cieszę się, że w końcu przełamałam barierę strachu, że jak zacznę cwiczyc to coś mi się zrobi z  kręgosłupem. Wręcz powiem, że chyba dzięki Zumbie kręgosłup mnie w końcu nie boli :D.

Wielki dzień będzie 26 sierpnia w Sochaczewie :) Będziemy bic rekord w liczbie osób tańczących Zumbę :) Tydzień wcześniej - 19 sierpnia - specjalny pokaz Zumby jako zapowiedź imprezy:) Już nie mogę się doczekac :)

 

Sutaszowo to niedużo mam do pokazania. Pomimo urlopu niewiele udało mi się wydziergac. Obecnie pracuję nad wyzwaniem KK - Zielony&Fioletowy. Potem czeka na mnie zamówienie na złoto-czarną biżuterię weselną :)

 

A co do wesela: zaliczka wpłacona, sala zaklepana :) Już nikt nam jej nie zabierze :):)

 

 

Tagi: zumba
21:57, martula1990
Link Dodaj komentarz »
FlyB - Rękodzieło Polskie Rękodzieło - katalog blogów