Jest świat kolorowych sznurków, a w samym środku tego świata jestem Ja. Szyję, projektuję, dziergam, wymyślam, kolekcjonuję, tworzę...
RSS
wtorek, 19 sierpnia 2014

W poprzednim poście obiecałam Wam, że gdy skończę turkusową bransoletkę to się nią pochwalę. Ale, taka już moja mentalnośc, że moje sutasze pokazuję dopiero, gdy dana rzecz trafi do zamawiającego :).

Kolega był na dwutygodniowym urlopie więc "premiera" nieco się opóźniła :).

Przyznam, że ta bransoletka z racji mnóstwa drobnych koralików nie raz przysporzyła mi bólu głowy, ale jestem z niech mega dumna :)

turkus

turkus1

Użyte materiały to m.in. turkusowy i brązowy sznurek sutasz, kryształy Swarovski Rivioli oraz Bicone, koraliki Toho.

W obecnej chwili jestem w trakcie prac nad kompletem ślubnym, muszę go skończyc do 28.08 ponieważ wtedy lecimy z Mężem do Chorwacji :) Już nie mogę się doczekac :)

A może w międzyczasie jeszcze uda mi się zrobic pracę na wyzwanie sutasz.info :)

piątek, 08 sierpnia 2014

Bardzo dawno mnie tutaj nie było, ale musiałam ogarnąc kilka spraw organizacyjno-domowych :) Udało nam się w końcu urządzic naszą kuchnię :) Jestem z niej niezwykle zadowolona, pomimo tego, że pierwotny zamysł był zupełnie inny :)

Sutaszowo - trochę się dzieje, obecnie mam do wykonania ślubny, biało-pomarańczowy komplet oraz bransoletkę w kolorze turkusu :). Do tego koleżanka również poprosiła mnie o bransoletkę, więc w trakcie weekendu muszę przeanalizowac moje przydasie oraz naszkicowac projekt :)

A z takich oto cudowności powstaje turkusowa bransoletka :). Niedługo ją skończę więc się pochwalę :)

materiały

 

Podczas meblowania kuchni udało mi się uszyc kolczyki Rosa Pie :) Nie mogłam wcześniej ich pokazac, ponieważ uczestniczą w sutaszowym konkursie Korallo, a termin nadsyłania zgłoszeń minął wczoraj :)

Tym razem wykorzystałam sznurki sutasz w kolorze różowym oraz szarym, kryształy Swarovski Rivioli, koraliki Tocho, szklane fasetowane kulki oraz przezroczyste krople :)

rose

 

Miłego wieczoru :)

FlyB - Rękodzieło Polskie Rękodzieło - katalog blogów