Jest świat kolorowych sznurków, a w samym środku tego świata jestem Ja. Szyję, projektuję, dziergam, wymyślam, kolekcjonuję, tworzę...
RSS
niedziela, 23 września 2012

Dzisiaj wróciłam z weekendowej zakładowej integracji :) Muszę przyznac, że to była rewelacja pomimo, że pojechałam chora. Potrzebne nam to było, teraz z nową motywacją można ruszac do pracy :)

No ale przechodząc do meritum :) Mogę już pochwalic się całym kompletem biżuterii, która została stworzona dla mojej koleżanki:) Komplecik składa się z kolczyków i bransoletki w kolorze czerni i złota.

 

komplet 

Jestem z nich niezwykle dumna :) To moje pierwsze zamówienie i mam nadzieję, że nowa właścicielka będzie nosiła je z przyjemnością :) 

23:45, martula1990
Link Komentarze (1) »
czwartek, 13 września 2012

Mam dzisiaj fatalny dzień... A z resztą, cały tydzień był taki, ale dzisiaj to poprostu wszystko sprzysięgło się przeciwko mnie... W pracy nie mogłam się skupic na nowych obowiązkach bo za każdym razem gdy brałam sie za opisywanie wniosków ZFRON to ktoś coś ode mnie potrzebował: albo umowy, albo zaświadczenia, albo ZUS... Od godziny 8 do 16 opisałam raptem 4 wnioski, a zostało ich jeszcze 30... 

Zumba troszkę poprawiła mi humor, ale nadal jest średnio...

Teraz siedzę i sutaszuję bo i to przynosi mi ukojenie... 

21:38, martula1990
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 03 września 2012

Tytuł posta może troszkę mało klarowny, ale mam nadzieję, że wybrnę ;)

Rozpocznę od początku :)

ZAPOWIEDŹ :)

Oto mała próbka tego nad czym teraz pracuję :) Niedługo ta praca się skończy także będę mogła pochwalic się całością :) A żeby była nutka tajemniczości nie ukażę projektu w kolorze ;)

projekt 

To najdłuższy kolczyk jaki udało mi się zrobic do tej pory :) Mam nadzieję, że cały komplet spodoba się przyszłej właścicielce :)

 

KONTUZJA.

Niestety moje Zumbowanie przypłaciłam lekką kontuzją ramienia (za bardzo machałam rękami ;p). Boli i zapewne trochę czasu jeszcze bolec będzie. Dlatego dzisiejszy i byc może jutrzejszy wieczór spędzę w domku z maścią przeciwbólową na ramieniu, herbatką na stole i sutaszem w ręku :).

Dziwne uczucie, to pierwszy niezumbowy poniedziałek od miesiąca...

 

TROCHĘ OPTYMIZMU :)

Dzisiaj rano wstając z łóżka nagle zdałam sobie sprawę, że to już Wrzesień! :). Sama nie wiem czemu byłam zaskoczona, bo przecież Wrzesień jest już od soboty :D. Także skąd optymizm? Otóż dotarło do mnie, ze do Wielkiego Dnia nie pozostało już wcale tak wiele czasu:D Teraz mam Wrzesień, nim się obejrzę będzie koniec roku, a potem to już się zacznie organizacja na całego :) Dlatego koniec z dramatyzowaniem, że termin jest tak odległy :D

Tagi: zapowiedź
18:25, martula1990
Link Dodaj komentarz »
FlyB - Rękodzieło Polskie Rękodzieło - katalog blogów