Jest świat kolorowych sznurków, a w samym środku tego świata jestem Ja. Szyję, projektuję, dziergam, wymyślam, kolekcjonuję, tworzę...
RSS
poniedziałek, 29 września 2014

Dawno mnie tutaj nie było... Ale nie siedzę bezczynnie, prawie codziennie trzymam sznureczki w rękach. Biało-pomarańczowy komplet ślubny poleciał do Panny Młodej, mam nadzieję, że w sobotę spełnił swoją rolę i Asia wyglądała pięknie :). Niestety nie mam zdjęcia kompletu, dzień jest coraz krótszy, więc zdjęcia wieczorem nie wyglądają ładnie ;/ .

Ale w weekend po posprzątaniu naszego pięterka musiałam się zrelaksowac, oczywiście przy sznurkach.

Zupełnie spontanicznie powstały kolczyki Tesso, które zapoczątkowały serię "Żywioły". Kolczyki te mnie osobiście się bardzo podobają :)

Użyłam tutaj sznurka sutasz Pega w kolorze brązu oraz zieleni, kryształki szklane Vitrail Medium, koraliki Toho, kulki fasetowane szklane oraz czarne, szklane łezki :) Dodałam również zamykane bigle w kolorze złota :)

terra

 

Ponad to w Biżuteryjkach dla WOŚP rozpoczęło się poruszenie tradycyjne dla miesiąca września. Powiem tak: będzie sutaszowo, będzie koralikowo, będzie cudnie :)

W tym roku jest mnóstwo projektów dla WOŚP :). Niestety czas pozwala mi na uczestnictwo w tylko dwóch projektach, ale i tak jestem dumna, że po raz 3 uda nam się razem stworzyc coś pięknego :)

 

 

Więcej szczegółów już wkrótce :)

FlyB - Rękodzieło Polskie Rękodzieło - katalog blogów