Jest świat kolorowych sznurków, a w samym środku tego świata jestem Ja. Szyję, projektuję, dziergam, wymyślam, kolekcjonuję, tworzę...
RSS
poniedziałek, 27 października 2014

Dziś myślałam, że wyjdę z siebie i stanę obok. Musiałam złożyc korektę Pit'u więc wybrałam się wraz z moim Teściem do przybytku zwanego Urzędem Skarbowym. Wchodzimy, drogę zachodzi nam pan ochroniarz i mówi "Urząd czynny od godz. 10.00 w związku z informacją o bombie". No dobra, lecimy dalej do Wydziału Komunikacji abym mogła odebrac prawo jazdy z moim nowiutkim nazwiskiem, a tam: "Nie wydamy, prądu nie ma" :D. Myślałam, że padnę :D. Koniec końców korekta złożona i prawo jazdy odebrane :)

Do tego w ubiegłą sobotę zachciało mi się mycia okien, przez co wczoraj rano mega bolało mnie prawe ramię. A jak powszechnie wiadomo sznureczki są patentem na wszystko :D

Od jakiegoś czasu przymierzałam się do uszycia kolczyków według tutoriala Djenki prezentowanego na inspirello.pl (możecie go podejrzec tutaj), i udało się ;)

terra2

terra3

Tradycyjnie użyłam sznureczków sutaszowych firmy Pega, dodałam również drobne koraliki Toho oraz kuleczki piasku pustyni. Kolory są typowo jesienne: beż, brąz i odrobina zieleni :) Mnie osobiście się one bardzo podobają :)

Powyższą pracę zgłaszam na wyzwanie Spisu Polskich Blogów Handmade o tematyce "Barwy Jesieni"

21:29, martula1990
Link Dodaj komentarz »
FlyB - Rękodzieło Polskie Rękodzieło - katalog blogów